Programista PHP / Back-End Developer - Do platformy sklepów

Sky-Shop.pl - Oprogramowanie sklepów internetowych

2 000 - 3 500 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

  • 2009 Rok założenia firmy

  • http://sky-shop.pl/ WWW

Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

Praca w Krakowie dla Programisty PHP! Sky-Shop rośnie w siłę w związku z czym poszukujemy Programisty PHP Jeżeli ogarniasz PHP w wersji 5 znasz relacyjne bazy danych, używasz SVN/GIT to śmiało wysyłaj swoje CV, czekamy na Ciebie

Widełki: 2000-3500 zł netto - w zależności od umiejętności
Umowa o pracę lub B2B - Pełen etat
Praca w biurze w centrum Krakowa! (brak opcji zdalnej)
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem -->> [email protected] <<--

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • kontakt z szerokim spektrum nowoczesnych technologii i rozwiązań informatycznych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • Umowa o pracę lub B2B- Pełny etat
  • Praca w Krakowie
  • Widełki 2000-3500 netto
CV oraz list motywacyjny należy przesłać na adres [email protected]

Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • rozbudowa platformy SKY-SHOP o nowe funkcjonalności,
  • optymalizacja funkcjonującego już produkcyjnie oprogramowania,
  • udział w projektowaniu i tworzeniu nowej wersji platformy
Od kandydata oczekujemy:

  • Minimalne doświadczenie: 1 rok na stanowisku programisty PHP
  • Znajomość PHP w wersji 5
  • Znajomość programowania obiektowego
  • Znajomość MySQL i znajomość zagadnień relacyjnych baz danych
  • Znajomość zagadnień dot. tworzenia wydajnych systemów
  • Przynajmniej podstawy znajomości baz NoSQL (np. MongoDB)
  • Znajomość przynajmniej jednego systemu kontroli wersji
  • Wysokie umiejętności analitycznego myślenia i pracy w zespole
  • Sumienność i dokładność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji

Dodatkowe atuty:
  • Znajomość Javascript
  • Doświadczenie przy pracy w systemach ecommerce
  • Umiejętność i chęć rozwoju obszarów analitycznych
  • Umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji
  • Znajomość frameworka EXT Js

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Prysznic
  • Premie roczne

Praca w Sky-Shop.pl - Oprogramowanie sklepów internetowych

O Sky-Shop.pl - Oprogramowanie sklepów internetowych

Najlepszy sposób na sklep internetowy - Sky-Shop.pl

Tworzymy oprogramowanie z pasją!

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamentowym tj: SaaS. Działamy aktualnie na polskim rynku lecz pojawimy się również na globalnym rynku e-commerce.

Marka istnieje na rynku od 2009 roku i przez ten skorzystało z naszego oprogramowania dużo ponad 10 000 sklepów internetowych.

Sky-Shop posiada unikalne rozwiązania na polskim rynku e-commerce które intensywnie rozwijamy.

Jeżeli chcesz rozwijać jedno z najlepszych rozwiązań e-commerce na polskim rynku - dołącz do nas!