Inżynier wsparcia aplikacji

Mindbox
Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

Dla naszego międzynarodowego Klienta z Krakowa poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera wsparcia aplikacji.
Czas współpracy: 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia współpracy
Lokalizacja: Kraków
Forma współpracy: umowa o pracę lub kontrakt, rozliczanie B2B

Oferujemy:

  • Rozwój w międzynarodowym środowisku, z ciekawymi ludźmi w przyjaznej atmosferze,
  • Wyjątkowe możliwości uczestnictwa w międzynarodowych projektach, także za granicą oraz pracy z użyciem  nowoczesnych technologii,
  • Stabilną pracę w zgranym zespole profesjonalistów,
  • Interesującą i rozwojową ścieżkę kariery w obszarze IT,
  • Przejrzysty zakres obowiązków.

Wymagania

Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Konfigurowanie i sprawdzanie środowisk produkcyjnych,
  • Identyfikacja błędów systemowych, diagnozowanie problemów oraz proponowanie rozwiązań,
  • Stosowanie automatyzacji i nowych technologii do poprawy cyklicznych błędów,
  • Zapewnienie 2 linii wsparcia dla wdrażanych aplikacji,
  • Ścisła współpraca z Service Management w kontekście krytycznych błędów.
Oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomości systemów Linux/UNIX,
  • Doświadczenia we wsparciu klienta przy aplikacjach internetowych IT,
  • Znajomości środowiska Java (mile widziane),
  • Znajomości Oracle DB, Bash shell oraz architektury serwerów aplikacji,
  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętności analitycznych oraz umiejętności podejmowania decyzji.