Dodatkowa praca zdalna dla Programista Web

30 - 120 zł netto / godzinowo

  • Umowa zlecenie Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework

Firma quickTask.pl - Jest agencja pracy zdalnej, Jeśli lubisz wyzwania , nowe technologie i chcesz pracować w domu w dowolnym wymiarze godzin, ta oferta jest dla Ciebie.

Obowiązki:

- Rozwój i utrzymanie systemów opartych o technologie webowe i bazodanowe.

Oferujemy:

- pracę zdalną w oparciu o kontrakt na konkretne projekty w dowolnym wymiarze godzin ( Sam decydujesz ile godzin w tygodniu chcesz poświecić na prace dla Nas).

- Innowacyjne projekty.

- Nowe technologie i rozwiązania.

-Możliwość rozwoju w wybranym zakresie

Wymagania:

- terminowość i sumienność,

- znajomość HTML, CSS,,znajomość PHP, JS, C#

- znajomość relacyjnych baz danych ( MySQL, MS SQL, Oracle)

- mile widziana znajomość jQuery, Bootstrap.

 więcej info na http://quicktask.pl/

Wymagania

Rozwój i utrzymanie systemów opartych o technologie WebHTML