[WROCŁAW] Java/Android Junior Developer [3500 - 5000 netto]

  • Wrocław
  • 3500 - 5000 zł netto
  • Umowa o pracę

We are looking to build an execution team of talented, skilful, energized and motivated R&D people, and by thus create a unique and creative execution hub in Wroclaw.

Our first product is positioned in the mobile security and privacy space. We believe we have an interesting and unique proposition to offer the market.

If you want to join us, apply for the position of Junior Java/Android Developer :)

Wymagania i obowiązki

Required skills:
  • Experience with Java and Android development
  • Experience with OOP

Advantages:

  • Bash / Python / JavaScript or Ant
  • SQL

We offer:

  • Opportunities to develop technical, business and intercultural skills
  • Attractive social package
  • Full-time employment with flexible work hours
  • Salary adequate to the skills and experience

Please submit your CV to [email protected] the title of the position in the subject line.

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowe posiłki
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Nie-korpo ;)

O Red Sky

Firma Red Sky powstała w 2007 roku. Od tej pory na co dzień tworzymy i rozwijamy serwisy internetowe o globalnym zasięgu, które docierają do ponad 150 milionów użytkowników na całym świecie. Nasz największy sukces to serwis FilesTube, który wdarł się na listę 100 najczęściej odwiedzanych serwisów w Internecie.

Specjalizujemy się w budowaniu i prowadzeniu serwisów internetowych skierowanych do globalnego użytkownika. Stworzone przez nas portale odwiedzane są codziennie przez 5 milionów internautów z całego świata. Każdego roku wprowadzamy na rynek internetowy nowe, rewolucyjne produkty. Wspieramy świetne pomysły i promujemy talenty.