PRogramista embedded C

Poszukujemy programisty embedded C z doświadczeniem w implementacji firmware do zastosowań przemysłowych.
Patforma docelowa:
STMF10
Zadania:
Implementacja firmware w zakresie:
Obsługa wejść/wyjsć, interface CAN, protokuł ModBUS, ADC
Projetowanie oprogramowania z wykorzystaniem VisualState

Mile widziana znajomość standartów IEC 61508 oraz FMEDA.

Wymagania i obowiązki

Doraźne modyfikacje firmware sterownika przemysłowego.
Implementacja nowych funkcjonalności.
Tworzenie nowego oprogramowania.

Oferujemy

  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy

O ISYS Sp. z o.o.

"Ciepło zawsze na czas"

Informacje o rekrutacji

aplikacje proszę przesyłać na adres [email protected]

3 komentarze

ujemny 2015-11-13 21:48

Aż trudno się oprzeć ;]

ISYS 2015-11-13 21:44

Ponieważ nasi współpracownicy są jest zawsze mile widziany w siedzibie, gdzie czeka na wszystkich kawa i darmowy parking :)

ujemny 2015-11-13 21:39

Skoro to praca zdalna to po co mi darmowa kawa i parking?