Programista Java

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa
Język programowania

Do jednego z projektów informatycznych realizowanych przy współpracy z naszym Partnerem - Międzynarodową Firmą, będącą liderem w swojej branży - energetycznej - poszukujemy Specjalisty na Stanowisko Programista Java. Oferujemy:
- Możliwość rozwoju w technologii Java
- Wspaniałą atmosferę i atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w międzynarodowym, rozwijającym się środowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) zgodnie z regulaminem portalu.

Wymagania

Opis stanowiska:
- Rozwój i utrzymanie aplikacji desktopowej
- Analiza i korekcja błędów
- Projektowanie i wdrażanie komponentów systemu Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość Swing oraz Spring
- Co najmniej 2-3 lata doświadczenia w programowaniu w Java
- Bardzo dobra znajomość J2EE
- Znajomość Oracle (SQL, PL/SQL), Weblogic
- Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

Metodologia pracy

O KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Specjalizujemy się w outsourcingu oraz rekrutacji (head hunting’u) etatowych ekspertów IT, którzy pracują bezpośrednio u naszych Klientów. Stanowiska, na które rekrutujemy obejmują całe spektrum procesu tworzenia oprogramowania i dotyczą programistów, projektantów, analityków, administratorów, testerów, jak i architektów IT i specjalistów od konfiguracji, doświadczonych zarówno w projektach wysoko- jak i niskopoziomowych, na platformy, mobilne, webowe oraz desktopowe.