AngularJS/Front-end Developer

Grupa ProfAs Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Framework
Inne

Dla jednego z kluczowych Klientów, firmy z branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko

AngularJS/ Front-end Developer

Zakres obowiązków:
- odpowiedzialność za warstwę kliencką aplikacji,
- wdrożenie kompletnego interfejsu użytkownika w postaci mobilnych i stacjonarnych aplikacji internetowych z naciskiem na wydajność,
- tworzenie modułów i komponentów oraz ich połączenie w aplikacji funkcjonalnej,
- pomoc w odniesieniu do animacji, CSS oraz ostatecznego wyniku HTML,
- komunikowanie się za pomocą standardowych metod API,
- praktyczna wiedza z zakresu komponentów platformy i jej infrastruktury Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub absolwenci ostatnich lat studiów,
- min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
- doskonała znajomość AngularJS oraz JavaScript (ES5),
- znajomość usług REST oraz umiejętność pisania testów jednostkowych,
- znajomość narzędzi JQuery, require.js, node.js (build proces: grunt/gulp/bower, unit testing: karma/jasmine),
- doświadczenie z tworzeniem oprogramowania przedsiębiorstw,
- umiejętność pisania semantycznych znaczników HTML5,
- bieżąca wiedza na temat najnowszych technologii internetowych,
- mile widziana znajomość ASP.NET oraz C#,
- komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
- komunikatywność, otwartość

Oferowane:
dowolna forma zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie, dzieło lub własna działalność),
- elastyczne godziny pracy,
- prywatna opieka medyczna,
- karty Multisport,
- system premiowy