Programista Front-end (ze znajomością AngularJS)

  • Warszawa
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Do głównych zadań będzie należało:
• projektowanie i implementacja modułów front-end aplikacji Web & Mobile

Oferujemy:
• pracę w międzynarodowym zespole i kulturze pracy
• udział w ciekawych i rozwijających projektach
• duże możliwości rozwoju
• elastyczne godziny pracy
• pracę w oparciu o dowolną formę zatrudnienia

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość JavaScript
• dobra znajomość AngularJS
• dobra znajomość bibliotek jQuery, jQueryUI
• znajomość frameworków do budowania aplikacji responsywnych: bootstrap, material-design, angular-material
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• zdolność przeprowadzenia projektu od początkowej koncepcji po realizację
• umiejętność pracy w środowisku Agile (Scrum)
• dokładność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę

Mile widziane:
• znajomość technologii Salesforce.com
• doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartych o WebService
• znajomość Git

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy