Senior frontend developer

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Naszym Klientem jest firma informatyczna która poszukuje do swojego zespołu specjalistów IT. Firma tworzy oprogramowanie na zlecenie klientów z różnych branż.

Oferujemy:

•Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z poziomem posiadanych umiejętności i doświadczenia
•Elastyczne godziny pracy
•W określonych przypadkach możliwość pracy zdalnej
•Szkolenia wewnętrzne
•Finansowanie certyfikacji zawodowych
•Dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych (w tym konferencji branżowych)
•Kurs j. angielskiego z native speaker w godzinach pracy
•Dofinansowanie do karty Benefit
•Możliwość rozwoju zawodowego i praca przy ciekawych projektach
•Preferowana forma zatrudnienia – kontrakt, ale jest możliwość pracy na umowę o pracę

Wymagania

Obowiązki:

•Praca przy projektach związanych z projektowaniem i programowaniem interfejsu użytkownika aplikacji.
•Praca głównie w siedzibie firmy, możliwe wyjazdy do Klienta w początkowym etapie projektu.
•Realizacja różnorodnych projektów, dedykowanych pod konkretne wymagania Klientów
•Realizacja nowych projektów, zwykle krótko i średnioterminowych projektów
•Praca dla Klientów krajowych i zagrnicznych

Oczekujemy:

•przynajmniej 4 lata doświadczenia zawodowego
•znajomość JavaScript oraz dobrych praktyk programowania
•dobra znajomość AngularJS lub równoważnego frameworku (np. Backbone)
•znajomość HTML i umiejętność dopasowania styli CSS do projektu graficznego
•znajomość npm, bower oraz Grunt lub Gulp
•doświadczenie w pisaniu jednostkowych testów automatycznych frontendu (np. Jasmine, Mocha)
•język angielski
•Dodatkowym atutem będą:
•świadomość praktyk User Experience
•znajomość podstaw REST
•umiejętność korzystania z Gita
•język niemiecki

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!