Senior java developer

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Naszym Klientem jest firma informatyczna, która obecnie poszukuje Senior Java Developera.

Oferujemy:

•Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z poziomem posiadanych umiejętności i doświadczenia
•Elastyczne godziny pracy, a w określonych przypadkach praca zdalna
•Wyjazdy zagraniczne
•Szkolenia wewnętrzne i dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych
•Finansowanie certyfikacji zawodowych
•Kurs j. angielskiego z native speaker
•Dofinansowanie do karty Benefit
•Możliwość rozwoju zawodowego i praca przy ciekawych projektach
•Preferowana forma zatrudnienia – kontrakt, ale jest możliwość pracy na umowę o pracę

Wymagania

Obowiązki:

•Praca przy projektach zleconych przez klientów z różnych branż, krajowych i zagranicznych
•Tworzenie wysokiej jakości oprogramowania w Javie
•Realizacja różnorodnych projektów, dedykowanych pod konkretne wymagania Klientów
•Realizacja nowych projektów, zwykle krótko i średnioterminowych projektów

Oczekujemy:

•Przynajmniej 4 lata doświadczenia zawodowego jako programista Java
•Bardzo dobra znajomość technologii: Java EE lub/i Spring, Hibernate, Maven
•Bardzo dobra znajomość baz danych: np. Oracle, MongoDB, PostgreSQL, MySQL
•Mocna orientacja na dobre praktyki (testy jednostkowe, refaktoring, wzorce projektowe)
•Zdolność do tworzenia rozwiązań architektonicznych, jak dla Java, tak dla REST API
•Znajomość j. angielskiego na poziomie min. upper intermediate
•Praca w zespole
•Dodatkowym atutem będą:
•Doświadczenie w prowadzeniu zespołu projektowego (technical lead lub scrum master)
•Zainteresowanie nowymi technologiami
•Wiedza o rozwiązaniach opartych na chmurze danych
•Język niemiecki

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!