Java developer

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Naszym Klientem jest firma informatyczna tworząca oprogramowanie na zlecenie Klientów, która aktualnie poszukuje do zespołu programistów we Wrocławiu Java Developera.

Oferujemy:

•Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z poziomem posiadanych umiejętności i doświadczenia
•Elastyczne godziny pracy
•W określonych przypadkach możliwość pracy zdalnej
•Szkolenia wewnętrzne
•Finansowanie certyfikacji zawodowych
•Dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych (w tym konferencji branżowych)
•Kurs j. angielskiego z native speaker w godzinach pracy
•Dofinansowanie do karty Benefit
•Możliwość rozwoju zawodowego i praca przy ciekawych projektach
•Preferowana forma zatrudnienia – kontrakt, ale jest możliwość pracy na umowę o pracę

Wymagania

Obowiązki:

•Programowanie aplikacji
•Wsparcie zespołu w tworzeniu najwyższej jakości oprogramowania
•Praca głównie w siedzibie firmy, możliwe wyjazdy do Klienta w początkowym etapie projektu.
•Realizacja różnorodnych projektów, dedykowanych pod konkretne wymagania Klientów
•Realizacja nowych projektów, zwykle krótko i średnioterminowych projektów

Oczekujemy:

•Przynajmniej 2 lata doświadczenia zawodowego jako programista Java
•Znajomość technologii: Java EE lub/i Spring, Hibernate, Maven
•Znajomość baz danych: np. Oracle, MongoDB, PostgreSQL, MySQL
•Znajomość j. angielskiego na poziomie min. upper intermediate
•Praca w zespole
•Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!