Full Stack Developer (PHP & JS)

  • Warszawa
  • 6000 - 12000 zł netto
  • Kontrakt

Konsekwentnie, realizując wytyczone sobie cele budowania świetnych, agile'owych zespołów zapraszamy do współpracy Developerów pełnych pasji, którzy podobnie jak my doceniają wartość płynącą z pracy zespołowej.
Aktualnie poszukujemy do zespołu Full Satck Developera, którego zadaniem będzie wsparcie 6-osobowego zespołu w realizowaniu projektu dla naszego klienta z Finlandii.

Wymagania i obowiązki

Jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko, jeśli:
  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w pracy w PHP i korzystasz z jednego z frameworków (Symfony, Zend, Cake);
  • bardzo dobrze znasz JavaScipt oraz posiadasz doświadczenie w pracy z Angular lub Backbone;
  • potrafisz korzystać z systemów kontroli wersji (preferowany Git);
  • znasz wzorce projektowe i wiesz kiedy je wykorzystać;
  • dobrze komunikujesz się w języku angielskim (będziesz współpracował z klientami z całego świata);
  • chcesz współtworztć kulturę developmentu w XSolve.

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność pisania testów oraz przeprowadzania code review;
  • znajomość Scrum lub innych metodyk zwinnych.

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowe posiłki
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje

O XSolve

Agile Software House
Jesteśmy zgranym zespołem developerów, który tworzy przemyślane rozwiązania. Łączymy świetny backend z doskonałym usability.

Nasza filozofia to ciągły rozwój, szkolenie się i uczenie innych. Wierzymy w Agile, kochamy Open Source.