Key Account Manager IT

New-Invest

6 000 - 9 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

Agencja personalna New- Invest, specjalizująca się w rekrutacjach profesjonalnej kadry
z branży IT, poszukuje obecnie dla swojego stałego klienta osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków (Kazimierz)
Wynagrodzenie: 6000 – 9000 netto (UoP lub B2B) Dla zainteresowanych kandydatów oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie
-Zapewniamy doskonałą atmosferę pracy
- Elastyczne formy, godziny pracy
- Pakiet medyczny
- Nieograniczone możliwości rozwoju

Wymagania

Zakres obowiązków:
- Skuteczna realizacja planów sprzedaży produktów i rozwiązań firmy (aplikacje IT i mobilne)
- Aktywne poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów handlowych z potencjalnymi klientami
- Przygotowywanie i składanie ofert handlowych
- Wsparcie działań marketingowych w powierzonym zakresie Wymagane umiejętności :
- Min. 3 lata doświadczenia w obszarze sprzedaży B2B rozwiązań informatycznych
- Doświadczenie w sprzedaży do klienta korporacyjnego
- Znajomość technologii IT w zakresie prowadzenia rozmów handlowych
- Znajomość technik negocjacyjnych
- Skuteczność w aktywnym pozyskiwaniu Klientów
- Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
- Prawo jazdy

Mile widziane:
-Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań aplikacyjnych
- Dobra znajomość branży FMCG oraz rynku ecommerce

Wymagane cechy osobowości:
- Umiejętność organizacji własnego czasu
- Umiejętność pracy z zespołem
- Otwartość na nowe wyzwania, zaangażowanie
- Odpowiedzialność, sumienność, dokładność
- Samodzielność