Programista PHP/ Tomsky Internet Marketing/ Gdynia

Tomsky
  • Umowa o pracę Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2010 Rok założenia firmy

  • http://www.tomsky.pl WWW

Dajemy możliwość odbycia stażu i wsparcia doświadczonych specjalistów, w Tomskim zdobędziesz cenne doświadczenie w przyjaznej atmosferze.
Poczucie humoru wysoce pożądane ;).

Wymagania

Wymagania:
• znajomość XHTML oraz CSS – umiejętność pisania czystego kodu, zgodność ze standardami W3C oraz funkcjonującego na większości popularnych wyszukiwarek
• znajomość PHP – w stopniu średnim lub początkującym
• znajomość budowy i funkcjonowania systemów CMS
• JavaScript oraz Jquery – znajomość podstawowa
• rzetelność, terminowość, poczucie humoru ;)
Obowiązki:
• tworzenie stron i aplikacji internetowych,
• rozwój gotowych produktów,
• aktywne uczestnictwo w kreowaniu rozwiązań technologicznych,
• dbanie o wysoką jakość usług.

Oferujemy:

• bezpłatny staż + możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie po odbyciu stażu
• praca w miłej atmosferze
• elastyczne godziny pracy
• możliwość poszerzania swoich umiejętności

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prysznic