IT Project Manager

NBCR Sp. z o.o.

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner. Obecnie dla naszego Klienta z branży IT poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Oferujemy:

  • pełną samodzielność w zakresie prowadzenia projektów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozwój poprzez udział w licznych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • współpracę z sympatycznym i dobrze zgranym zespołem Agile
  • kulturę otwartej komunikacji
  • wpływ na rozwój produktów oraz życie firmy
  • udział w imprezach integracyjnych i wspólnych wyjściach na piwo po pracy
  • indywidualne podejście do potrzeb każdego pracownika
  • wspólne stawianie czoła wyzwaniom przy pizzy

Wymagania

Opis stanowiska:
  • prowadzenie projektów IT
  • zbieranie i analiza wymagań biznesowych
  • odpowiedzialność za wszystkie obszary projektu
Wymagania:

  • co najmniej 1 rok doświadczenia w zarządzaniu projektami i analizie wymagań
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne (w tym w zakresie: negocjacji, prezentacji, pozyskiwania wymagań, prowadzenia spotkań)
  • umiejętność zrozumienia i spełnienia potrzeb klientów
  • chęć ciągłego rozwoju w zakresie zarządzania projektami
  • mile widziana znajomość metodyki prowadzenia projektów wg. PMBOK
  • mile widziana znajomość metodyk Agile
  • zrozumienie technicznych aspektów prowadzenia projektów IT
  • znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym czytanie dokumentacji, prowadzenie korespondencji, podstawową komunikację