PHP (backend) Developer

NBCR Sp. z o.o.
Język programowania

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać
i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner. Obecnie dla naszego Klienta pioniera w branży rozwiązań IT poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PHP (Backend) Developer

Miejsce pracy: Wrocław
Nr Ref.: NBCR.AA.07.2015.R.BD

Nasz Klient oferuje:

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bądź B2B
Pracę w prężnie rozwijającej się Firmie
Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb
Swobodny dostęp do strefy rozrywki w chillout room z piłkarzy kami, x-boxem i grami planszowymi
Szeroka gama szkoleń, konferencji w całości finansowane przez firmę
Szeroki pakiet świadczeń poza płacowych:

- karta Multisport

- prywatna opieka medyczna

- możliwość nauki języka angielskiego z native speakerem na terenie firmy

- śniadania firmowe i napoje bez ograniczeń

Wymagania

Zakres obowiązków: Wdrażanie i analiza aplikacji, projektowanie nowych rozwiązań oraz ich implementacja w postaci kodu PHP.
Udział w wielu interesujących projektach oraz odpowiedzialność za rozwój produktu przy współpracy
z doświadczonymi programistami.

Wymagania:

Ok. 1,5 roczne doświadczenie programistyczne w języku PHP (backend)
Dobra znajomość JavaScript w tym (w tym AJAX)
Praktyczna znajomość Frameworka Zend
Znajomość:

- programowania obiektowego

- protokołu HTTP

- testowania jednostkowego

- optymalizacji aplikacji; aplikacje rozproszone

- praktyczna znajomość bazy danych MySQL

Doświadczenie w pracy z systemami i związane z tym zagadnienia dotyczące skalowalności
i optymalizacji serwisów, (praca w API)
Ukierunkowanie na rozwój i poszerzenie swoich umiejętności programistycznych
Wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania
Umiejętność pracy w zespole
Dobra znajomość języka angielskiego