(Senior) Front-End Developer - AngularJs

  • Kraków
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Miejsce pracy: Kraków (Stare Miasto)
Wymiar czasu pracy: pełny

We FRU.PL będziesz się zajmować:
• rozwojem nowoczesnej strony i aplikacji webowej;
• aktywnym proponowaniem kreatywnych rozwiązań technologicznych dla wymagań biznesowych;
• budową nowych modułów;
• optymalizacją serwisów pod względem wydajności;
• dbaniem o jakość tworzonego kodu;
• współtworzeniem architektury aplikacji oraz nadzorem nad nią.

FRU.PL zapewnia:
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;
• pracę w zgranym międzynarodowym zespole;
• sympatyczna atmosferę w pracy;
• pracę w wygodnym biurze w centrum Krakowa (Stare Miasto);
• pełny pakiet socjalny (karta MultiSport, ubezpieczenie prywatne);
• wygodne i nowoczesne stanowisko pracy;
• cykliczne wyjazdy i spotkania integracyjne;
• finansowanie szkoleń zewnętrznych;
• wsparcie bardzo doświadczonych programistów (szkolenia wewnętrzne).

Wymagania i obowiązki

Co musisz umieć/posiadać, żeby z nami pracować:
• dostarczasz wysokiej jakości funkcjonalności (i kod);
masz 1-2 lata doświadczenia na stanowisku programistycznym; (SENIOR: 3-5 lat doświadczenia)
• chcesz rozwiązywać problemy samodzielnie;
• jesteś zorientowany na wyniki;
• znasz język angielski na dobrym poziomie.

• doskonale znasz AngularJs;
• świetnie posługujesz się JavaScript, HTML5, CSS3;
• posiadasz doświadczenie poparte wdrożonymi projektami – portfolio;
• cechuje Cię dokładność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę;
• jesteś komunikatywny, zaangażowany i dotrzymujesz terminów.

Mile widziane:
• znajomość PHP OOP;
• doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartych o WebService;
• doświadczenie z systemami automatycznego testowania funkcjonalnego i wydajnościowego;
• doświadczenie w konfigurowaniu/programowaniu systemów CMS;
• znajomość frameworków Kohana lub Zend;
• znajomość SVN, GIT oraz systemów raportowania błędów;
• doświadczenie z SEO.

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O FRU.PL

Uwielbiasz podróżować? Z FRU.PL połączysz swoją pasję z pracą.
FRU.PL to nasza pasja. To wspólnie zbudowane przez nas środowisko, które fajnie żyje – jest naturalnym inspiratorem, motywatorem, zaraża i wciąga.

Nie jesteśmy korporacją, chociaż jest nas coraz więcej każdego roku. Pracujemy ze świetnymi ludźmi, dzięki którym codzienna praca jest przyjemnością. Wszyscy sporo wymagamy od siebie, stanowimy zgrany zespół.

Jest tyle ciekawych rzeczy do wymyślenia, odkrycia, zrealizowania. My chcemy je zrobić! Wystarczy mieć odpowiedni zapał i motywację. Cenimy talenty, dajemy duże możliwości rozwoju, jednocześnie pozwalamy na znalezienie własnej drogi. Dla niektórych to bardzo głęboka specjalizacja, dla innych bardzo szybki awans i prowadzenie ambitnych projektów. Nie musisz być certyfikowanym mistrzem świata by dołączyć do FRU!

Szukamy osób z głową pełną pomysłów, które szybko się uczą i emanują pozytywną energią. To, czego oczekujemy od Ciebie to zaangażowanie, chęć do pracy i pasja, które będą Twoim motorem we współpracy z FRU.

Jeżeli czujesz, że to masz – aplikuj do nas!

Daj się zarazić FRU!

Informacje o rekrutacji

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą linka:

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Spółce FRU.PL S.A. z siedzibą w Warszawie (01-018), ul. Wolność 7 D, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych ( tj. Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Oświadczam, iż jestem świadom/a dobrowolności podania danych, a także możliwości ich poprawiania lub żądania usunięcia".