Senior Ruby on Rails developer

  • Kraków
  • 7000 - 10000 zł netto
  • Kontrakt

Leanle zaczyna nowy projekt który w dużym skrócie będzie pobierał oraz analizował dane z platform Social Media.

Na początek MVP będzie pobierał, analizował dane z FB Graph API oraz publikował informacje na FB.
W związku z tym poszukujemy dwóch programistów RoR (junior oraz senior).

Praca dostępna jest od zaraz w pełnym wymiarze godzin. Wykonywana z biura naszej firmy na krakowskim Kazimierzu przy ul. Miodowej 41.

Wynagrodzenie:

- 7 000 - 10 000 (FV netto lub umowa o dzieło brutto) w przypadku umowy o pracę musimy warunki uzgodnić

Co oferujemy:
- pracę przy unikalnym projekcie który dopiero startuje w związku z tym w dużej mierze do programistów zależy wybór konkretnych technologi oraz architektury systemu
- pracę w dobrze skomunikowanym biurze w centrum krakowskiego Kazimierza
- cenimy przede wszystkim dobrą atmosferę w pracy

Jeśli lubisz poznawać nowe technologie, pracować przy nietuzinkowych projektach, brać odpowiedzialność za projekt oraz jesteś kreatywny to jest to praca dla Ciebie.

W takim wypadku skontaktuj się z nami i prześlij swoje CV, informacje o sobie, linki do portfolio na adres [email protected] lub dzwoń pod numer 509 751 245.

Na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
  • minimum 3 lata programowania w RoR
  • umiejętność pisania testów (TTD/BDD Rspec)
  • znajomość SQL - przede wszystkim PostgreSQL
  • RESTful JSON API
  • podstawy inżynierii oprogramowania (wzorce projektowe)
  • znajomość HTML5, Javascript, CSS3
  • znajomość GIT

Dodatkowo na plus:

  • jQuery, Bootstrap
  • doświadczenie w projektach Agile
  • BigData - analiza danych, Hadoop, Spark
  • podstawy devops - podstawy zarządzania linuksem
  • znajomość NoSQL baz danych, MongoDB, Cassandra
  • znajomość OAUTH 2.0
  • doświadczenie w pracy z FB Graph API, Twitter API, Instagram API, YouTube API, Google Analytics API
  • język angielski

O Leanle Sp. z o.o.

AN IT PARTNER THAT LETS YOU FOCUS ON YOUR BUSINESS
Leanle to kameralny software house piszący aplikacje dla firm oraz startupów.
Piszemy aplikacje mobilne iOS, Android, PHP oraz Ruby on Rails.