Programista PHP

FallWork Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork, dla swojego klienta z branży IT poszukuje ambitnej i pragnącej się rozwijać osoby na stanowisko: Programista PHP

Miejsce pracy: Poznań/ Złotniki

Obowiązki

  • udział w zróżnicowanych projektach
  • projektowanie, tworzenie i testowanie aplikacji
  • rozwijanie i modyfikacja istniejących rozwiązań
  • tworzenie i wdrażanie nowych pomysłów usprawniających platformę e-commerce
  • tworzenie nowych funkcjonalności
  • automatyzacja procesów biznesów
  • pisanie kodów aplikacji serwerowej w PHP
Wymagania

  • wykształcenie informatyczne (zarówno studenci, jak i absolwenci mile widziani)
  • umiejętność programowania obiektowego w PHP
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji backend i frontend
  • dobrej znajomości SQL
  • dyspozycyjności min. 30 godzin w tygodniu w godzinach 8-16:00
  • logiczne myślenie i kreatywne, samodzielne rozwiązywanie problemów
  • dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • udział w zróżnicowanych i rozwijających projektach
  • wsparcie od doświadczonego zespołu, udział w szkoleniach
  • pracę w interdyscyplinarnym zespole
  • wzrost wynagrodzenia wraz z rozwojem umiejętności
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
  • kartę MultiSport
  • udział w kursch językowch, warsztatach i konferencjach specjalistycznych
  • dostęp do biblioteki multimedialnej
Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem serwisu.

Przypominamy o dołączeniu klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).