Programista systemów wbudowanych C/C++

SMART Recruitment
  • Umowa o pracę Umowa

Agencja doradztwa personalnego SMART Recruitment wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 11926, to nowe spojrzenie na procesy rekrutacji i doboru pracowników. W swojej ofercie ma procesy rekrutacji dopasowane do potrzeb klientów. Specjalizuje się w obszarach rekrutacji stałych na stanowiska specjalistyczne i managerskie.

Dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko Embedded Systems Developer (C / C++) do pracy w Katowicach.

Kluczowe zadania:
• analiza wymagań
• projektowanie i rozwój middleware w językach C/ C++ bądź skryptowych
• testowanie oprogramowania i naprawa błędów
Poszukujemy osoby, która posiada następujące umiejętności:
• bogate doświadczenie w programowaniu systemów wbudowanych, opcjonalnie w środowisku sieciowym
• dobra znajomość programowania systemowego Linux (ewentualnie w obszarze systemów wbudowanych)
• dobra znajomość języka C / C ++
• dobra znajomość protokołów sieciowych (TCP / IP, IPv4 / IPv6, DHCP, PPP, DNS, 802.11, IGMP, UPnP, DLNA), a ręce na programowaniu. Mile widziana znajomość zaawansowanych protokołów routingu (BGP, OSPF, VRRP itp.)
• znajomość podstawowych funkcji sieciowych (QoS, NAT, przekierowanie portów, Bezpieczeństwo & Firewall)
• znajomość głównych protokołów i technologii stosowanych w ramach sieci szerokopasmowej (ADSL, VDSL, Ethernet, Wi-Fi)
• wysoki poziom umiejętności techniczne i rozwiązywania problemów
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Mój Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną, pasjonujące wyzwania, pracę w środowisku wysokiej klasy specjalistów, możliwość rozwoju i szkoleń, komfortowe warunki pracy, kartę Multisport, lekcje angielskiego oraz ubezpieczenie grupowe.