JUNIOR SYSTEM ADMINISTRATOR

DataArt

Opis oferty

Miejsce pracy: Wrocław Obowiązki:
Praca polega na pomocy w konfiguracji i utrzymaniu infrastruktury IT, planowaniu i realizacji zakupów, pomocy użytkownikom.

Wymagania:
Doświadczenie w pracy z MS Windows Server 2008R2/2012/2012R2
Doświadczenie w pracy z MS Windows 7/8/8.1
Znajomość MS Office 2010/2013
Znajomość podstaw technologii sieciowych: TCP/IP, DNS, DHCP
Doświadczenie w składaniu / naprawie komputerów PC
Komunikatywny rosyjski lub angielski (min. B2)

Doceniamy:
Doświadczenie pracy w Mac OS X i Linux (Debian, Ubuntu, CentOS)

Naszym pracownikom oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
System premiowania
Płatne nadgodziny i urlopy
Elastyczny czas pracy
Wyjazdy zagraniczne
Dodatkowe ubezpieczenia
Naukę języka angielskiego
Wewnętrzny program rozwoju zawodowego
Spotkania integracyjne, wynajęcie sali sportowej
Brak wymaganego dresscode'u
Pokój odpoczynku
Kawę, herbatę oraz owoce w ciągu dnia pracy
Doskonałą lokalizację biura

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą propozycją pracy, prosimy o wysłanie swojego CV w języku angielskim na adres: [email protected]

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Prysznic

O DataArt

Technology Consulting & Solution Design
Zajmuje się konsultingiem i outsourcingiem usług IT. Klientami DataArt są fundusze inwestycyjne, firmy z branży turystycznej, medycznej, technologii mobilnych i internetowych, przemysł, media oraz IoT („Internet rzeczy"). Specjaliści IT pracują w centrach rozwoju oprogramowania ulokowanych w Europie Wschodniej i Ameryce Południowej. W większości projekty realizowane są dla klientów w USA i Wielkiej Brytanii. Tym, co wyróżnia DataArt spośród innych firm konsultingowych, jest bezpośredni kontakt pomiędzy deweloperami a klientami.