.NET Developer - Katowice

New-Invest

2 000 - 10 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Opis oferty

Poszukujemy .NET Developerów !!!

Firma jest polskim oddziałem międzynarodowej firmy zajmującej się wytwarzaniem oprogramowania, analizą procesów biznesowych oraz wdrożeniami systemów informatycznych dla globalnych klientów głównie w branży motoryzacyjnej stawiając na innowacyjność oferowanych rozwiązań.

Miejsce pracy: Katowice

Praca w naszej firmie daje wiele ciekawych możliwości m.in.:
Umowę o pracę
Adekwatne wynagrodzenie do poziomu umiejętności
Możliwość kreowania ścieżki kariery w międzynarodowej firmie rozwijającej się na polskim rynku
Uczestnictwo w tworzeniu rozwiązań w międzynarodowym zespole dla globalnych klientów
Możliwość rozwoju umiejętności technicznych w nowych technologiach
Możliwość rozwoju umiejętności analitycznych poprzez pracę z systemami o szerokim zakresie użycia
Wpływ na proces wytwarzania oprogramowania
Możliwość uczestnictwa w lekcjach języka angielskiego i/lub włoskiego

Wymagania

Wymagania:
Znajomość relacyjnych baz danych, a w szczególności MSSQL i T/SQL (znajomość bazy danych Oracle oraz PLSQL będzie dodatkowym atutem)
Znajomość technologii .Net oraz programowania w C#, ASP.NET a w szczególności: MVC, WebForms, HTML 5, CSS3, JavaScript i JQuery w zakresie umożliwiającym analizę kodu oraz pisanie aplikacji
Silna motywacja wewnętrzna do nauki, chęć podnoszenia kwalifikacji i pracy z nowymi technologiami
Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem)
Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów informatyki lub pokrewnych Obowiązki na stanowisku:
Tworzenie aplikacji webowych wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem
Tworzenie rozwiązań dedykowanych na urządzenia mobilne
Praca nad innowacyjnymi rozwiązaniami planowanymi do wdrożenia (Internet of Things, Arduino, Indoor location)
Uczestnictwo we wdrożeniach systemów w Polsce i na całym świecie
Wspieranie istniejących systemów produkcyjnych zlokalizowanych u klientów w Polsce i w Europie
Obsługa drugiej i trzeciej linii wsparcia systemów, diagnozowanie, analiza i rozwiązywanie problemów
Analiza wydajności systemów i optymalizacja zastosowanych rozwiązań

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do aplikacji na adres: s.nowaczyk[at]new-invest.pl