Front-end Developer

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Język programowania

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie IT, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak zadania, przy których będziesz mógł poszerzać swoje umiejętności? Jeśli tak, aplikuj! Dla naszego Klienta poszukujemy aktualnie osób na stanowisko Front-end Developer

Oferujemy:

BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną
BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:) i przede wszystkim świetną atmosferę pracy
AKTYWNOŚĆ: Kartę Multisport oraz grupy sportowe (tak, tak, nie tylko komputery nam w głowie...)
ELASTYCZNOŚĆ, m.in. zmienne godziny pracy
ROZRYWKA: liczne wyjazdy integracyjne, regularne piwne WyPADy
ROZWÓJ: sponsoring certyfikatów, nauka j. angielskiego

Wymagania

Obowiązki: Realizacja projektów klasy CRM i Front-end oraz automatyzacja i wsparcie procesów biznesowych

Oczekujemy:

Umiejętność analizy wymagań biznesowych pod kątem przełożenia ich na specyfikację techniczną i projekt rozwiązania
Komercyjne doświadczenie w zakresie programowania warstwy Front-end
Bardzo dobra znajomość HTML5 / CSS3 i JavaScript
Mile widziana znajomość: JBoss Application Server lub Tomcat, Maven
Doświadczenie w korzystaniu z technik AJAX, JSON, REST
Ukierunkowanie na tworzenie wydajnych, kompleksowych i optymalnych rozwiązań

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!