Project Manager

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Dla naszego Klienta, wiodącego developera aplikacji mobilnych w Polsce, poszukujemy Project Manager. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie należała do zespołu programistów i specjalistów mobile przygotowujących rozwiązania na różne platformy: smartfony, tablety, smart TV, konsole do gier. Firma znana jest z produkcji dedykowanego oprogramowania na urządzenia przenośne. Tworzy aplikacje biznesowe i marketingowe oraz oferuje kompleksowe usługi w zakresie testów, zarządzania aplikacjami w marketach i realizacji kampanii mobilnych.

Oferujemy:

wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji;
prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych;
nieformalną i przyjazną atmosferę pracy;
możliwość rozwoju.

Wymagania

Obowiązki: Kompleksowe zarządzanie projektami;
Organizacja i monitoring pracy zespołu projektowego;
Współpraca z działami technicznymi i biznesowymi klienta, mająca na celu sprawną realizację projektu i zadowolenie klienta;
Tworzenie dokumentacji projektowej.

Oczekujemy:

wyższe wykształcenie z dziedziny zarządzania lub informatyki;
doświadczenie w pracy jako kierownik projektów IT;
bardzo dobra znajomość branży mobilnej;
wiedza z zakresu UX/UI oraz umiejętność projektowania interfejsów graficznych na urządzenia mobilne, mile widziana;
doskonałe zdolności organizacyjne;
samodzielność i sumienność;
bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji projektów dla operatorów telefonii komórkowej, producentów telefonów lub w dziedzinie marketingu mobilnego.

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!