PROGRAMISTA

  • Warszawa
  • 45 dni do końca
  • Umowa o pracę

Opis oferty

PROGRAMISTA

Zakres obowiązków:
• Realizacja zadań programistycznych,
• Tworzenie dokumentacji.

Oferujemy:
• szansę rozwoju przez udział w ciekawych, niestandardowych projektach,
• przyjazną atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi pracowników,
• wsparcie dla ciekawych inicjatyw,
• szkolenia, certyfikacje, wyjazdy na konferencje,
• atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności.

Wymagania i obowiązki

Oczekujemy:
• dobrej znajomości baz danych PostgreSQL, MySQL
• znajomość obiektowego języka programowania (Python, C, PHP),
• motywacja do dalszego kształcenia się w powiązanych technologiach,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• zaangażowania, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:
• znajomość Framework PHP (np. Symfony),
• znajomość problematyki sieci przemysłowej SCADA,
• wiedza z zakresu bezpieczeństwa IT,
• praktyczna znajomość zagadnień bezpieczeństwa poparta minimum 3-letnim doświadczeniem w pracy,
• interesujące portfolio ukończonych projektów.

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy

O STM Solutions

Nasze rozwiązania są połączeniem technologii, pasji i ludzi nie przyjmujących porażki za opcję.
STM Solutions jest firmą informatyczną specjalizującą się w obszarze ochrony informacji. Wprowadzamy na polski rynek unikalne usługi z zakresu bezpieczeństwa IT pozwalające chronić najcenniejsze zasoby w organizacji.