Programista JavaScript (HTML, CSS, RWD)

  • Kraków
  • Umowa o pracę

Nowoczesna, międzynarodowa organizacja, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania (m. in. serwisy społecznościowe, oprogramowanie dla banków, gry) oraz aplikacji internetowych poszukuje aktualnie do pracy Kandydata, który rozpocznie pracę na stanowisku:

Programista JavaScript

i zajmie się rozwijaniem interfejsu dużego systemu w podejściu RWD.

Jako naszemu Pracownikowi zaoferujemy Ci:

• pracę z Klientami będącymi liderami na rynku polskim i międzynarodowym
• możliwość realizowania własnych pomysłów
• pomoc we wdrożeniu w pracę
• imprezy sportowe, wyjazdy integracyjne
• wysokie premie okolicznościowe i projektowe

Wymagania i obowiązki

Jeżeli:

• masz doświadczenie RWD kodera frontu - JavaScript, CSS i HTML
• wykazujesz znajomość: backbone, marionette, bootstrap, requirejs, underscore, jquery

Nie czakaj z nadesłaniem CV !

Dodatkowe atuty:

• PHP lub Java
• node.js
• znajomość oraz frameworków do pisania testów jednostkowych (JS)

Zapraszam do kontaktu.