Programista Python

Team Connect

Opis oferty

Miejsce pracy: Kraków
Numer referencyjny: DREAM/PYTH/REK/KRK Wymagania:

Minimum 2 lata doświadczenia w języku Python
Doświadczenie komercyjne w projektach webowych
Bardzo dobra znajomości SQL
Znajomości zagadnień dotyczących relacyjnych i nierelacyjnych baz danych
Znajomości zagadnień budowy rozproszonych systemów informatycznych
Znajomości zagadnień związanych z algorytmiką i doborem struktur danych

Mile widziane:

Podstawowa znajomości ekosystemu Hadoop
Doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych
Znajomość technologii internetowych (protokoły sieciowe, WebSerwisy, cache, kolejki)
Znajomość systemu Linux na poziomie administracyjnym (HA, automatyzacja, SaltStack, Puppet)
Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną
Zakres obowiązków:

Implementacja nowych funkcjonalności platformy BigData
Współtworzenie wizji
Zapewnienie stabilności działania platformy BigData
Uczestnictwo w bieżących pracach zespołu pracującego w modelu DevOps

Oferujemy:

Prace w dynamicznym zespole pasjonatów technologii ( 8 osobowy zespół )
Ciągłą styczność z nowoczesnymi rozwiązaniami IT
Praca w metodyce SCRUM
Duży wolumen ruchu i możliwość odpowiadania na związane z tym wyzwania
Swobodę wyboru formy zatrudnienia w zależności od potrzeb
Prywatna opiekę medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, multisport

Osoby zaiteresowane współpracą proszone są o przesłanie CV na adres: [email protected]