Programista PHP

  • Gdańsk
  • Umowa o pracę

Poszukujemy programisty PHP do dynamicznie rozwijającego się startupu Gamereer. Naszą misją jest dostarczanie wysokiej klasy rozwiązań Human Resources Management System wspierających pracę działów personalnych oraz pomagających w lepszym zarządzaniu talentami wewnątrz organizacji.

OFERUJEMY:

• Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin
• Możliwość pracy z doświadczonym Project Managerem
• Nowoczesne biuro w Gdańsku – Olivia Business Centre

Wymagania i obowiązki

ZAKRES ZADAŃ:
  • Rozwój systemu klasy HRMS
  • Programowanie w warstwie logiki biznesowej w PHP
  • Rozwój architektury i tworzenie nowych funkcjonalności

OCZEKUJEMY:

  • Doskonałej znajomości PHP5
  • Minimum rocznego doświadczenia na stanowisku
  • Znajomość relacyjnych baz danych (MySQL/Postgre)
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Dużej samodzielności w działaniu i umiejętność ustalania priorytetów
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Znajomości systemów kontroli wersji

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość FiWARE
  • Znajomość HTML5/CSS3/JavaScript (Bootstrap)

O CRT Capital Sp. z o. o.

Gamereer - Motywuj świadomie. Każdego dnia. Przez kompetencje.

Informacje o rekrutacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected]. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).