Programista OBJ-C na iOS

Norbsoft Sp. z o. o.

Opis oferty

Programista OBJ-C na iOS Opis stanowiska:

Poszukujemy samodzielnego i skrupulatnego programisty do tworzenia aplikacji na iOS. Miejsce pracy dowolne pod warunkiem, że będzie to nasze biuro w Warszawie lub w Krakowie lub w Zawierciu lub w Łodzi :) Zakres obowiązków to tworzenie użytecznych aplikacji z jak najmniejszą ilością błędów. Godziny pracy do wyboru 8 godzin z przedziału 8:00 – 18:00.

Miejsce pracy: Kraków, Warszawa, Łódź, Zawiercie

Oferujemy:

Tworzenie aplikacji na platformę iPhone/iPad, z których będą korzystać tysiące,
a nawet miliony użytkowników (np. konsultanci znanej firmy kosmetycznej)
Dostęp do najnowszych technologii mobilnych, urządzeń testowych, wiedzy, szkoleń itd.
Kawę i wodę
Umowę o pracę, o dzieło lub firma-firma
Unikalną atmosferę prawdziwego koleżeństwa i uśmiechu :)
Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: [email protected] wraz z informacją o zrealizowanych projektach aplikacji/gier mobilnych z linkami do nich o ile są publicznie dostępne.

Wymagania

Znajomość języków programowania C/C++/Obj-C
Znajomość iOS SDK
Doświadczenie w programowaniu na iOS poparte przynajmniej jednym zrealizowanym projektem
Wykształcenie wyższe lub student

Metodologia pracy

O Norbsoft Sp. z o. o.

Norbsoft od 2003 roku (tak to prawda!, zaczynaliśmy od Java ME) tworzy aplikacje dla telefonów komórkowych, smartfonów i tabletów, specjalizując się w aplikacjach użytkowych i biznesowych. Posiadamy biura w Warszawie, Krakowie, Zawierciu (śląskie), Łodzi, a także w Kanadzie (Waterloo) i do nich poszukujemy pracowników.

Do profesjonalnego zarządzania projektami wykorzystujemy narzędzia JIRA i Confluence produkcji spółki Atlassian (https://www.atlassian.com/company) docenionej także przez Audi, NASA, Facebook, ebay czy Twitter.

Czekamy na Ciebie!