Senior PHP Developer

Connectmedica Sp. z o.o.
Język programowania
Framework
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Opis Stanowiska

Dołącz do dynamicznie rozwijającego się zespołu R&D, bądź częścią międzynarodowego projektu i twórz z nami innowacyjne produkty dedykowane na rynek globalny.

Oferujemy

  •  Pracę nad rozwojem innowacyjnych produktów z obszaru nowych technologii dedykowanych na rynek globalny.
  •  Możliwość dynamicznego rozwoju przy międzynarodowych projektach
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne formy zatrudnienia.
  •  Zaplanowaną ścieżkę rozwoju kariery oraz szkolenia zawodowe.
  •  Elastyczne godziny pracy.
  •  Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole i inspirującym otoczeniu.

Wymagania

Zadania:
  •  Programowanie aplikacji internetowych w technologiach opartych o PHP.
  •  Nadzorowanie pracy młodszych programistów.
  •  Udział w pracach projektowych i analitycznych.
  •  Analiza wymagań i szacowanie pracochłonności.

Wymagania

  •  Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku programisty PHP.
  •  Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów.
  •  Doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistów (Junior Developerów) - mile widziane.
  •  Znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN).
  •  Znajomość dobrych praktyk w zakresie modularyzacji architektury aplikacji.
  •  Umiejętność tworzenia i aktualizowania dokumentacji technicznej oraz projektowej.
  •  Znajomość relacyjnych baz danych.
  •  Kreatywność w obszarze technologii oraz zaangażowanie.
Mile widziane:

  • Znajomość frameworku Symfony w wersji 1.X lub 2.X.

Metodologia pracy

O Connectmedica Sp. z o.o.

O Firmie

Connectmedica to nowoczesna firma z doświadczeniem 15 lat pracy w branży farmaceutycznej tworząca nowoczesne narzędzia skierowane na rynek międzynarodowy dla największych firm farmaceutycznych.
Więcej o Connectmedica znajdziesz na stronie: connectmedica.com