Administrator Systemów Informatycznych (ORACLE, SQL, PL/SQL)

Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Dla firmy z obszaru IT/Telecom poszukujemy osoby na stanowisko: Administrator Systemów Informatycznych (ORACLE, SQL, PL/SQL)
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie systemami klasy enterprise
  • Analiza problemów i awarii, zapewnienie ciągłości pracy systemów i wdrażanie zabezpieczeń na przyszłość, weryfikacja dostarczanych przez dostawców poprawek
  • Akceptacja zmian wdrożeniowych, organizacja wdrożeń produkcyjnych
  • Ścisła współpraca operacyjna z jednostkami wewnętrznymi i dostawcą zewnętrznym
  • Opracowywanie narzędzi automatyzujących prace eksploatacyjne i utrzymaniowe

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka)
  • Przynajmniej roczne doświadczenie na stanowisku administratora SI lub analityka SI
  • Dobra znajomość SQL, PL/SQ
  • Znajomość relacyjnych baz danych ORACLE
  • Znajomość co najmniej jednego z języków programowania (C++,Java, Python, C#)
  • Znajomość zagadnień testowania produktów informatycznych
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Język angielski – na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Wymagania

Oferujemy:
  • Możliwość współpracy w oparciu o umowę zlecenie, dzieło lub własną działalność gospodarczą
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Udział w różnorodnych projektach
  • Doskonalenie umiejętności zawodowych

CV wraz z oczekiwaniami finansowymi prześlij na adres: [email protected]
Jeżeli masz pytania – napisz do nas!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • pakiet socjalny
  • praca z pasjonatami w swojej branży

O Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Firma rekrutacyjna