Lufthansa Systems - Programista C++

  • Gdańsk
  • Umowa o pracę

Jesteśmy dużą międzynarodową firmą, częścią koncernu Lufthansa.
Tworzymy krytyczne systemy informatyczne dla linii lotniczych oraz firm logistycznych.

Poszukujemy osób, które dołączą do nas jako:

Programista C++

Dołączając do nas:
  • weźmiesz udział w dużych, międzynarodowych projektach,
  • będziesz tworzył oprogramowanie na potrzeby rynku lotniczego,
  • zdobędziesz doświadczenie z szerokiego zakresu nowoczesnych technologii,
  • nauczysz się wytwarzać nowoczesne oprogramowanie zgodnie z międzynarodowymi standardami,
  • będziesz się rozwijał zgodnie z aktualnymi trendami w branży IT.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • program zaawansowanych szkoleń,
  • atrakcyjny pakiet socjalny, m.in. finansowanie nauki języków obcych, prywatne ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do kart Multisport, szereg korzyści i ułatwień wynikających z przynależności do grupy Lufthansa,
  • dopasowanie ścieżki rozwoju do indywidualnych predyspozycji pracownika,
  • wsparcie w rozwoju indywidualnych zainteresowań pracownika.

Wymagania i obowiązki

Oczekujemy:
  • wyższego lub średniego wykształcenia informatycznego lub technicznego,
  • bardzo dobrej znajomości C++,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w czytaniu i w piśmie (przynajmniej dobra w mowie),
  • znajomości środowiska Eclipse.

Mile widziane:

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie tworzenia aplikacji Java lub C++,
  • umiejętność pracy z systemem operacyjnym Unix/Linux,
  • znajomośc Java,
  • znajomość standardu UML,
  • znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia

O Lufthansa Systems

Lufthansa Systems Poland Sp. z o.o. powstała w styczniu 1998 roku w Gdańsku. Jesteśmy częścią koncernu Lufthansa, dostawcą kompleksowych rozwiązań technologicznych. Nasze podejście do realizowanych zadań wyznaczają: wysoka kultura współpracy z klientami, rzetelność i odpowiedzialność.

Tworzymy młody, prężny, 400-osobowy zespół. Aby sprostać wysokim wymaganiom naszych największych klientów, którymi są m.in. znane linie lotnicze, takie jak Lufthansa czy British Airways, musieliśmy wprowadzić najwyższe standardy pracy i jakości produkcji. Uzyskujemy je poprzez nieustanne szkolenia naszych specjalistów i kadry kierowniczej.

Nasze codzienne zadania polegają na rozwiązywaniu wielu, często bardzo złożonych problemów informatycznych. Jest to związane z wielkością i stopniem skomplikowania oprogramowania oraz rozproszeniem systemów, które tworzymy i którymi zarządzamy.

Informacje o rekrutacji

Jesteś zainteresowany/a tą ofertą? Chcesz przejść cały proces rekrutacji w ciągu jednego dnia? Przyjdź na Dzień Otwarty Lufthansa Systems 24 października. Szczegóły znajdziesz w tym miejscu: http://www.lhsystems.pl/?p=2211