3D Graphic Designer

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Dla niezależnego studia GameDev, jednego z liderów wśród producentów gier na urządzenia mobilne, szukamy pełnych pasji 3D Graphic Designerów do stałej współpracy. Oferujemy:
- Możliwość rozwoju w ciekawej branży w nowoczesnym, dobrze zlokalizowanym i wyposażonym biurze
- Elastyczne godziny pracy
- Atrakcyjne, ponadrynkowe wynagrodzenie
- Pakiet benefitów pozapłacowych
- Pomoc w relokacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) zgodnie z regulaminem portalu.

Wymagania

Opis stanowiska:
- Tworzenie środowiska 3D dla gier przeznaczonych na urządzenia mobilne
- Współpraca z zespołem gameplay Wymagania:
- Biegła znajomość co najmniej jednego narzędzia do tworzenia grafiki 3D, umiejętność teksturowania
- Co najmniej 3-letnie doświadczenie w branży gamedev
- Bardzo dobra znajomość Photoshop
- Samodzielność i dobra organizacja pracy
- Dobra znajomość języka angielskiego

Metodologia pracy

O KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Specjalizujemy się w outsourcingu oraz rekrutacji (head hunting’u) etatowych ekspertów IT, którzy pracują bezpośrednio u naszych Klientów. Stanowiska, na które rekrutujemy obejmują całe spektrum procesu tworzenia oprogramowania i dotyczą programistów, projektantów, analityków, administratorów, testerów, jak i architektów IT i specjalistów od konfiguracji, doświadczonych zarówno w projektach wysoko- jak i niskopoziomowych, na platformy, mobilne, webowe oraz desktopowe.