Java/JEE Developer

Xnet Communications Sp. z o.o.
Język programowania
Inne

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Xnet Communications poszukujemy kandydatów na stanowisko Java/JEE Developer.

Wymagania

Obowiązki:
  • Realizacja projektów w technologii JAVA JEE,
  • Praca w zespole programistów,
  • Weryfikacja zgodności funkcjonalności systemu z wymaganiami,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:
  • Praktyczna znajomość języka JAVA dla platformy JEE,
  • Kreatywność.
  • Entuzjazm i pasja w tworzeniu oprogramowania,
  • Praktyczna znajomość j. angielskiego na poziomie interpretacji dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność analitycznego myślenia.

Mile widziane:
  • Doświadczenie w realizacji projektów w technologii JEE,
  • Znajomość standard JEE w tym ORM oraz technologii WebServices,
  • Znajomość narzędzi wspomagania procesu budowy wersji: Maven lub Gradle,
  • Sprawne posługiwanie się GIT lub innym systemem kontroli wersji,
  • Znajomość procesów związanych z metodyką Continuous Integration.

Oferujemy:
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze ludzi pozytywnie zakręconych biznesem IT,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość udziału w programie rozwoju młodych kard w programie Xnet Academy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Możliwość pracy w dojrzałym, przewidywalnym środowisku,
  • Stabilność zatrudnienia.

Metodologia pracy

O Xnet Communications Sp. z o.o.

Xnet Communications jest niezależnym centrum technologicznym specjalizującym się w tworzeniu i rozwijaniu rozwiązań z dziedziny komunikacji marketingowej i transmisji danych.
Firma świadczy usługi informatyczne z zakresu digital signage, bezpieczeństwa IT, zdalnej administracji oraz aplikacji mobilnych.
Xnet Communications oferuje systemy skierowane do klientów biznesowych, a także rozbudowane systemy integrujące różnorodny sprzęt i oprogramowanie w centralnie zarządzane rozwiązania informatyczne.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm."