Flash Game Developer

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Dla międzynarodowej firmy, producenta gier na urządzenia mobilne szukamy osób chcących dołączyć do zespołu programistów i tworzyć z nami aplikacje, w które każdego miesiąca korzysta ponad milion graczy z całego świata. Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pakiet relokacyjny i pomoc w znalezieniu lokum,
- opiekę medyczną Medicover dla Ciebie i Twojej rodziny,
- wyjazdy i imprezy integracyjne,
- elastyczne godziny pracy,
- typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb,
- współpracę z doświadczonym zespołem w świetnej atmosferze,
- możliwość rozwoju zawodowego w branży mobile entertainment,
- dobrze wyposażoną i zaopatrzoną firmową kuchnię,
- swieże owoce i zimne napoje każdego dnia.

Zainteresowane osoby bardzo prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) zgodnie z regulaminem portalu.

Wymagania

Zakres obowiązków:
- tworzenie, testowanie, dokumentowanie oraz utrzymanie kodu gry we współpracy z zespołem programistów,
- wsparcie programistyczne dla modułów gry stworzonych przez pozostałą część zespołu,
- profilowanie i optymalizacja pisanego lub już istniejącego kodu,
szacowanie czasu trwania powierzonych zadań i wykonywanie ich w odpowiednim terminie,
- skuteczność w wypełnianiu powierzonych zadań. Wymagania:
- Duże doświadczenie w programowaniu Action Script 3.
- Doświadczenie przy tworzeniu gier w technologii Flash.
- Doskonała znajomość programowania obiektowego.
- Pasja do programowania.
- Zaangażowanie w pracę, motywacja do rozwoju własnych umiejętności, kreatywność.
- Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
- Atutem będzie znajomość rynku gier społecznościowych.

Metodologia pracy

O KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Specjalizujemy się w outsourcingu oraz rekrutacji (head hunting’u) etatowych ekspertów IT, którzy pracują bezpośrednio u naszych Klientów. Stanowiska, na które rekrutujemy obejmują całe spektrum procesu tworzenia oprogramowania i dotyczą programistów, projektantów, analityków, administratorów, testerów, jak i architektów IT i specjalistów od konfiguracji, doświadczonych zarówno w projektach wysoko- jak i niskopoziomowych, na platformy, mobilne, webowe oraz desktopowe.