Web Designer - Grafik

Ineva Services Limited S.K.A.

Ineva Services Limited S.K.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży nowoczesnych technologii IT. Nieustannie się rozwijamy i stale poszerzamy swój zespół projektowy, dlatego szukamy młodych, ambitnych ludzi, którzy nie boją się wyzwań, chętnie się uczą i chcą rozwijać swoje umiejętności w naszej firmie. Jeśli spełniasz te wymagania, zgłoś swoją kandydaturę już dziś! W związku z dynamicznym rozwojem firma Ineva Services Limited
zatrudni osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Opole
Region: opolskie

Opis stanowiska:
• Opracowanie graficzne interfejsów, formularzy na potrzeby realizowanych projektów
• Przygotowywanie layoutów stron www i ich elementów
• Przygotowywanie layoutów aplikacji i ich elementów na urządzenia mobilne (smartphony, tablety)
• Tworzenie projektów graficznych stron internetowych
• Aktualizacja graficzna istniejących serwisów
• Tworzenie elementów graficznych na strony internetowe
• Tworzenie elementów graficznych na potrzeby reklamowe

Oferujemy:
• Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Elastyczny czas pracy
• Samodzielność projektową zależną od umiejętności
• Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy
• Współpracę z doświadczonym zespołem programistów umożliwiającą wymianę doświadczeń i pogłębianie wiedzy

Wymagania

Wymagania:
• Umiejętności projektowania graficznego interfejsów użytkownika aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych (Android, iOS)
• Znajomość systemów webowych w oparciu o Joomla (lub jakikolwiek CMS)
• Biegła znajomość programów graficznych np.: pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator) i innych
• Kreatywne myślenie, twórcze podejście, nieszablonowość i chęć poszukiwania nowych rozwiązań podczas realizowanych zadań
• Dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• Doświadczenie w projektowaniu stron internetowych

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O Ineva Services Limited S.K.A.

Ineva Services Limited S.K.A. jest dynamicznie rozwijającą się, nowoczesną firmą z branży nowoczesnych technologii IT. Specjalizujemy się w projektowaniu rozwiązań E-Commerce, doradztwie w zakresie systemów IT, oraz szytych na miarę projektów webowych. Tworzymy spójne, wielofunkcyjne aplikacje pozwalające na optymalne wykorzystanie zasobów. Wśród naszych stałych Klientów spotkać można firmy działające na rynku polskim, ale i takie o zasięgu międzynarodowym.