Informatyk

Fundacja Kibica
  • Umowa o pracę Umowa

Fundacja Kibica działa w obszarze sportu i wydarzeń sportowych. Obecnie jej działalność opiera się na współpracy ze Związkami Sportowymi oraz Klubami Sportowymi z Polski i zagranicy. Jest również operatorem i developerem innowacyjnego na skale światową programu Sportbonus, który skierowany jest do największych klubów sportowych w Polsce i Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem i realizacją programu Sportbonus dla jednego z najbardziej utytułowanych Klubów Sportowych w Polsce, Fundacja Kibica poszukuje kandydata na stanowisko:

INFORMATYK

Wymagania

Dążenie do osiągnięcia rezultatów Umiejętność diagnozowania problemówUmiejętność logicznego myślenia Umiejętność organizowania własnej pracy Umiejętność pracy pod presją czasu Umiejętność pracy w zespole Umiejętność wyznaczania priorytetówwiedza z zakresu informatyki, umiejętność współpracy z osobami z różnych działów firmy

Obowiązki

Zapewnienie bezpośredniego wsparcia w obszarze sprzętu i aplikacji IT dla wszystkich pracowników firmyPrzygotowywanie stanowisk pracy pracownikom firmyZapewnienie wsparcia w zakresie pomocy technicznej oraz obsługi awarii i problemów poprzez system pomocy technicznej, połączenia zdalne, email, telefonUczestniczenie w pracach nad rozwojem, modernizacją i optymalizacją systemów IT, uczestniczenie w projektach

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki finansowe,

• Przyjazną atmosferę pracy,

• Sportowe emocje.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Na aplikacjach prosimy o umieszczenie :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).