Programista Java (junior/professional)

Britenet Sp. z o.o.
Język programowania
Inne

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie IT, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak zadania, przy których będziesz mógł poszerzać swoje umiejętności? Britenet daje Ci taką możliwość!

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś!

Do naszego zespołu poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Programista Java

Wymagania

Zakres obowiązków:
• Udział w fazie analizy i projektowania tworzonych systemów;
• Tworzenie oprogramowania w postaci kodu źródłowego;
• Opracowanie dokumentacji technicznej dotyczącej tworzonego oprogramowania;
• Wspieranie procesu testowania;
• Wspieranie procesu instalacji. Wymagania:
• Minimum 1-2 lata doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku;
• Bardzo dobra znajomość języka Java;
• Znajomość wybranych technologii / narzędzi spośród: jBoss, EJB 3, ESB, SOAP, REST AJAX, JSF 2, JUnit, Git;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną
  • BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażoną kuchni
  • AKTYWNOŚĆ: Kartę Multisport oraz grupy sportowe (tak, tak, nie tylko komputery nam w głowie...)
  • ELASTYCZNOŚĆ, m.in. zmienne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej;
  • ROZRYWKA: liczne wyjazdy integracyjne, regularne piwne WyPady;
  • ROZWÓJ: sponsoring certyfikatów, nauka j. angielskiego

O Britenet Sp. z o.o.

quality for lease
Britenet tworzy zespół ponad 300 specjalistów profesjonalnie zajmujących się IT. Głównym obszarem naszej działalności jest outsourcing dostosowany do potrzeb Klientów. Projekty realizujemy w naszych nowoczesnych centrach kompetencyjnych w Lublinie, Warszawie, Kielcach i w Poznaniu, a także w siedzibach naszych Partnerów. Britenet jest na rynku od 2006 roku. Organizujemy zarówno outsourcing pojedynczych specjalistów jak i team leasing. Realizujemy także duże projekty informatyczne oraz oferujemy utrzymanie, rozwój i testy istniejących systemów.

Szczególny nacisk kładziemy na jakość naszych usług i zawsze dbamy o szczegóły. Britenet to niezawodny partner biznesowy i idealne miejsce do pracy w dobrej atmosferze.