DEVELOPER PHP

  • Wrocław
  • Umowa o dzieło

Opis oferty

RST IT poszukuje PROGRAMISTÓW PHP !

Wymagania i obowiązki

  • bardzo dobra znajomość PHP (co najmniej 3 lata doświadczenia), w szczególności framework'a Yii
  • podstawowa znajomość technologii front-end takich jak: JavaScript, HTML5, CSS3 (znajomość Bootstrap będzie dodatkową zaletą)
  • doświadczenie w projektowaniu i rozwoju usług API (REST)
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (MySQL lub inne) oraz tworzeniu schematów baz danych wspierających procesy biznesowe
  • znjomość teschnologii AWS (S3, EC2 lub innych) będzie dodatkową zaletą
  • biegła znajomość narzędzi wersjonowania kodu (Git)
  • znajomość zasad Agile Development / SCRUM
  • dobra znajamość języka angielskiego (praca z klientem zagranicznym)

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy
  • Pracę z klientami zagranicznymi: Dubaj, USA, Niemcy, Anglia, Dania, Szwecja, Austria, Szwajcaria
  • Pracę opartą o metodyki AGILE
  • Pracę na komputerach z serii APPLE Mac
  • Dostęp do wiedzy - możliwość rozwoju kompetencji
  • Wyjścia integracyjne

O RST IT

RST IT jest zespołem  profesjonalistów, składającym się z doświadczonych programistów, entuzjastów użyteczności, scrum masterów i product ownerów. Wierzymy, że pasja daje jakość, a jakość przekuwana jest przez nas w profesjonalizm.

Informacje o rekrutacji

Jesteśmy otwarci na rozwój - rozwój RAZEM z TOBĄ! Jeśli brak Ci jakiegokolwiek z powyższych wymagać bądź umiejętności skontaktuj się z nami mimo to! Upewnimy się, że znajdziesz sposób na poprawienie swoich słabości.

Wyślij Nam swoje CV: [email protected]