Programista C++ / 3D

NitrealGames

Nitreal Games to studio deweloperskie produkujące gry oraz oprogramowanie z dziedziny R&D wykorzystujące symulacje czasu rzeczywistego oraz innowacyjne technologie używane w grach komputerowych. Studio istnieje od 2009 r. i tworzy gry oraz aplikacje na platformy PC, Mac, iOS, Android, WP8, W8. Najnowsza produkcja studia, gra “Gardens Inc. 3 – A Bridal Pursuit” to kontynuacja serii, która podbiła światowy rynek gier casual i trafiła do list Top 10 bestsellerów na całym świecie.
Obecnie poszukujemy utalentowanych programistów do pracy przy rozwoju silnika 3D dla symulacji czasu rzeczywistego do badania rynku.

Obowiązki:
  • Rozwój silnika 3D
  • Projektowanie i programowanie nowych funkcjonalności oraz optymalizacja istniejących
  • Projektowanie i programowanie mechaniki oraz efektów wizualnych (shaderów)
  • Projektowanie oraz implementacja edytorów i narzędzi do silnika (również w innych językach programowania)
  • Implementacja obsługi innowacyjnych interfejsów użytkownika oraz technologii (Eye Tracking, Oculus, Game Streaming itp.)
  • Projektowanie i programowanie mechaniki aplikacji

Co oferujemy:
  • Pracę w doświadczonym zespole przy ciekawych projektach
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i otrzymywanych zadań
  • Elastyczne godziny pracy w wymiarze dostosowanym do możliwości (również dla studentów)

Wymagania

Oczekujemy:
  • Dobrej znajomości C plus plus
  • Dobrej znajomości ogólnych zagadnień programowania (algorytmy, typu struktur danych, zarządzanie pamięcią itp.)
  • Dobrej znajomości ogólnych zagadnień programowania 3D (układy współrzędnych i reprezentacja obiektów w przestrzeni 3D, wykrywanie i obsługa kolizji, programowanie kart graficznych - shadery itp.)
  • Umiejętności projektowania funkcjonalności w oparciu o specyfikację
  • Umiejętności szybkiego przyswajania nowych technologii oraz samodzielnego uczenia się
  • Zdolności czytania i rozumienia istniejącego kodu i dostosowywania się do istniejących rozwiązań
  • Rzetelności, dbałości o szczegóły
  • Umiejętności samodzielnej organizacji pracy, zarządzania czasem oraz zadaniami
  • Dobrej znajomości języka angielskiego oraz terminologii technicznej

Mile widziane:
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji 3D lub gier
  • Doświadczenie w korzystaniu z technologii DirectX lub OpenGL
  • Doświadczenie w korzystaniu z istniejących silników i bibliotek 3D
  • Znajomość innych technologii oraz języków programowania (C#, .NET, php, javascipt, HTML5)
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prysznic

O NitrealGames

Nitreal Games jest niezależnym producentem gier na PC, MAC, platformy mobilne, oraz konsole. Studio istnieje od 2009 r. i jest między innymi odpowiedzialne za serie gier "Gardens Inc.", "Dr. Cares" oraz "Titan Charge".

Obecnie pracujemy nad kolejnymi częściami mobilnych serii "Dr. Cares", "Fabulous" oraz dwoma niezapowiedzianymi projektami klasy Triple-I na PC oraz konsole, do których poszukujemy utalentowanych programistów.