Programista .NET

Enovatio Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych
Framework

Wymagania:
  • znajomość .NET C#
  • znajomość Visual Studio
  • znajomość języka SQL
  • znajomość ASP.NET
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie studiów informatycznych
  • dodatkowym atutem będzie znajomość MVC
  • wykształcenie wyższe lub policealne (ewentualnie 4/5 rok studiów)
  Umiejętności:
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • zdolność do szybkiego uczenia się
  Zadania:
  • uczestnictwo w projektach informatycznych
  • projektowanie, programowanie i wdrażanie
  • podnoszenie swoich kwalifikacji
  Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • innowacyjne projekty
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  Tworzymy autorskie dedykowane systemy informatyczne dla biznesu takie jak:
system obiegu dokumentów, zarządzanie projektami, system crm i inne.

Więcej informacji na stronie www.enovatio.com