Programista PHP

Grupa OXM

2 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Do naszego zespołu (Grupa OXM) poszukujemy Programisty PHP.

Zadania:
- tworzenie sklepów i stron internetowych,
- tworzenie systemów B2B, B2C, C2C,
- opieka techniczna nad stronami i sklepami internetowymi.

Wymagania

Do naszego zespołu (Grupa OXM) poszukujemy Programisty PHP z następującymi umiejętnościami:
- znajomość PHP, (X)HTML, CSS, JavaScript + jQuery,
- znajomość zasad programowania obiektowego w PHP5,
- znajomość biblioteki SMARTY,
- znajomość bazy danych MySQL, relacji i języka SQL Nie wymagamy doświadczenia w firmach softwarowych i jesteśmy otwarci na absolwentów kierunków niekoniecznie związanych z IT - interesują nas tylko Twoje umiejętności (a bardziej nawet od umiejętności - zdolność przyswajania wiedzy).

Mile widziane:
- konfiguracja serwera Apache + nginx,
- znajomość Magento,
- znajomość poleceń systemu Linux,
- samodzielność i poczucie humoru

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju
  • Elastyczność formy zatrudnienia
  • Motywacyjne wynagrodzenie

O Grupa OXM

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się grupą. Dzięki połączeniu nowatorskich pomysłów z doświadczeniem i pasją codziennie dążymy do realizacji celów i założeń. Bierzemy odpowiedzialność za nasze działania, dlatego za każdym zrealizowanym projektem stoją ciężka praca i energia całego zespołu.