Senior Java Developer / Head of Java Developers

Antal Poland Sp. z o.o.
Język programowania
Framework
Inne

Dla firmy w Poznaniu z branży IT szukam osoby na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku będzie zarządzać zespołem pracującym nad projektami z obszaru Back-end.

Opis Stanowiska:

- praca projektowa w firmie dostarczającej nowoczesne rozwiązania IT dla różnych sektorów rynku

- projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami Klienta

- podejmowanie decyzji projektowych w ramach wyznaczonego zadania dla zespołu

- dokumentacja wykonanej pracy

- implementacja modułów aplikacji w technologii Java/JEE zgodnie z otrzymanymi wymaganiami i projektem  technicznym

- znajomość technik projektowych

- praca w trybie projektowym

Wymagania

Wymagania

- kilka lat  doświadczenia komercyjnego w projektach realizowanych przy użyciu języka Java   (Java EE, Java SE), znajomości Frameworku Spring, praktycznego doświadczenia w programowaniu
   wielowątkowym, znajomości metodyki Scrum

- dobrej znajomości języka angielskiego.

- Spring Framework

- znajomość przynajmniej jednego z serwerów aplikacji: WebSphere, JBoss, WebLogic, ew. znajomość serwera web Apache Tomcat lub tcServer

- umiejętności zarządzania projektami

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie cv na adres email: [email protected].
Proszę o załączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).".