Administrator Serwerów

KIP Spółka Akcyjna
  • Umowa o pracę Umowa

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • https://transferuj.pl WWW

Język programowania
Narzędzia

Opis oferty

Miejsce pracy: Poznań
Czas pracy: praca na stałe
Wymiar czasu pracy: pełen etat Zadania:
• Administracja, instalacja, konfiguracja, monitoring systemów serwerowych
• Administracja baz danych
• Migracja serwerów i baz danych
• Zabezpieczanie serwerów przed cyberatakami
• Tworzenie redundancyjnych rozwiązań, stawianie proxy i automatycznych backapów
• Dostosowywanie zabezpieczeń serwerów do wymagań PCI DSS
• Konfiguracja i zarządzanie routerami

Wymagania

Wymagamy:
• Biegłości w uruchamianiu nowych dedykowanych i wirtualnych serwerów
(mile widziana umiejętność posługiwania się narzędziami takimi jak Ansible, Puppet czy Salt)
• Znajomości technik wirtualizacji systemów operacyjnych
• Biegłej znajomości systemów Debian
• Umiejętności rozwiązywania problemów z nowymi technologiami internetowymi
• Pasji do rozwiązywania zagadnień typu problem solving i nauki nowych technologii
• Minimum 4 letniego doświadczenia (niekoniecznie w pracy na danym stanowisku, ale np. w projektach rozwijanych na własną rękę) Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę przy ciekawych i innowacyjnych projektach wspierającą Twój rozwój osobisty
• Pracę w młodym zespole w szybko rozwijającej się firmie
• Dobrą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym gronie
• Elastyczne godziny pracy
• Imprezy integracyjne
• Możliwość wymiany myśli i doświadczeń w zakresie stosowanych rozwiązań technologicznych
• Możliwość opracowywania i wdrażania nowych pomysłów

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Telefon służbowy
  • Służbowy laptop z SSD
  • 2 dodatkowe monitory

O KIP Spółka Akcyjna

The way to pay!

KIP S.A. tworzy najbardziej zaawansowane i dynamicznie rozwijające się rozwiązania płatnicze.

Umożliwiamy rozwój kreatywnym ludziom o szerokim spectrum zainteresowań, posiadającym pasję do tworzenia nowoczesnych rozwiązań technologicznych, fanów prędkości i szybkiego przetwarzania danych. Jeżeli masz głowę pełną pomysłów i udoskonaleń technicznych i chcesz je zrealizować, u nas z pewnościa otrzymasz taką możliwość.

Chcemy jednak nie tylko nauczyć Ciebie najlepszych praktyk tworzenia systemów o możliwie maksymalnej dostępności, ale chętnie nauczymy się czegoś nowego również od Ciebie.

Praca u nas jest wymagająca, tylko dla ludzi, którzy lubią wyzwania i łamanie kolejnych barier technologicznych, więc nie licz na ciepłą posadkę. No chyba, że stworzysz wszystkie rozwiązania na tyle bezbłędnie i intuicyjne na tyle, żeby nikt nie potrzebował Twojej pomocy w ich obsłudze. Wtedy będziesz w zasadzie mógł u nas sam wyznaczać sobie cele i rozwijać własne projekty.