Programista PHP

KIP Spółka Akcyjna
  • Umowa o pracę Umowa

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • https://transferuj.pl WWW

Język programowania
Baza danych

Opis oferty

Miejsce pracy: centrum Poznania
Czas pracy: praca na stałe
Wymiar czasu pracy: pełen etat Opis stanowiska:
• Tworzenie kompleksowych rozwiązań płatniczych w PHP i PostgreSQL
• Automatyzacja procesów
• Tworzenie oprogramowania z ekstremalnie niską liczbą defektów
• Wykonywanie funkcjonalności tak, żeby samemu chciało się z nich korzystać

Dodatkowe informacje
• Atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę
• Elastyczne godziny pracy
• Firmowy laptop i telefon do Twojej dyspozycji
• Darmowa kawa, herbata i ergonomiczna podkładka pod myszkę
• Wiele imprez firmowych w ciągu roku

Aby przejść do kolejnego etapu rekrutacji, uzupełnij proszę poniższy formularz:

Wymagania

Wymagania:
• Pasja do programowania, hackowania i ciągłego udoskonalania systemów, które tworzysz
• Kreatywność w rozwiązywaniu problemów
• Nietolerancja dla kodu spaghetti i nieskalowalnych rozwiązań
• Dążenie do samorozwoju i przyswajania nowych umiejętności
• Zainteresowanie cyberbezpieczeństwem
• Minimum 4 lata doświadczenia w programowaniu PHP i baz danych SQL

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Telefon służbowy
  • Służbowy laptop z SSD
  • 2 dodatkowe monitory

O KIP Spółka Akcyjna

The way to pay!

KIP S.A. tworzy najbardziej zaawansowane i dynamicznie rozwijające się rozwiązania płatnicze.

Umożliwiamy rozwój kreatywnym ludziom o szerokim spectrum zainteresowań, posiadającym pasję do tworzenia nowoczesnych rozwiązań technologicznych, fanów prędkości i szybkiego przetwarzania danych. Jeżeli masz głowę pełną pomysłów i udoskonaleń technicznych i chcesz je zrealizować, u nas z pewnościa otrzymasz taką możliwość.

Chcemy jednak nie tylko nauczyć Ciebie najlepszych praktyk tworzenia systemów o możliwie maksymalnej dostępności, ale chętnie nauczymy się czegoś nowego również od Ciebie.

Praca u nas jest wymagająca, tylko dla ludzi, którzy lubią wyzwania i łamanie kolejnych barier technologicznych, więc nie licz na ciepłą posadkę. No chyba, że stworzysz wszystkie rozwiązania na tyle bezbłędnie i intuicyjne na tyle, żeby nikt nie potrzebował Twojej pomocy w ich obsłudze. Wtedy będziesz w zasadzie mógł u nas sam wyznaczać sobie cele i rozwijać własne projekty.