.NET DEVELOPER

RelocateYou

5 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

Twoje zadania:
  • Projektowanie i wytarzanie oprogramowania w C# z wykorzystaniem technologii .NET,
  • Tworzenie i rozwój testów jednostkowych oraz testów automatycznych,
  • Weryfikacja poprawności oraz dbałość o jakość kodu,
  • Analiza wydajności i optymalizacja działania tworzonych systemów,
  • Tworzenie i weryfikacja dokumentacji programistycznej niezbędnej w procesie rozwoju tworzonych aplikacji.
Oczekujemy:

  • Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność programowania w C# i dobra znajomość platformy Microsoft .NET,
  • Dobra znajomość procesów wytwarzania oprogramowania,
  • Znajomość narzędzi z rodziny Microsoft Visual Studio,
  • Znajomość Team Foundation Server,
  • Znajomość systemów relacyjnych bazy danych (Microsoft SQL Server),
  • Umiejętność tworzenia zapytań w T-SQL,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Sumienność w wykonywaniu zadań.
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Dostęp do najnowszych technologii,
  • Pracę przy innowacyjnych projektach w skali globalnej,
  • Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój,
  • Dofinansowaną opiekę medyczną i kartę Multisport,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.