Konsultant SAP SD lub MM

Rinf ICT Solutions

6 000 - 10 000 zł netto

Inne

Opis oferty

Chcesz rozwijać się w branży IT?
Chciałbyś zdobyć ciekawe doświadczenie zawodowe?
Chcesz spróbować?
TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!

Dla naszego Klienta – międzynarodowej znanej korporacji z branży IT specjalizującej się w wysokich technologiach, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Konsultant SAP SD lub MM

Lokalizacja: Warszawa

Opis stanowiska: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i wdrażanie rozwiązań opartych na systemie SAP.

Oczekiwania:
• Doświadczenie na stanowisku konsultanta SAP SD lub MM
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Znajomość procesów biznesowych i zagadnień z obszaru sprzedaży i dystrybucji

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Współpraca z wiodącymi firmami z branży IT
• Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
• Pakiet świadczeń dodatkowych
• Pracę w miłej atmosferze

Proszę o przesłanie aplikacji na adres: [email protected]

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), prowadzonych przez RINF z siedzibą we Wrocławiu."

Metodologia pracy

O Rinf ICT Solutions

We do it better !