Starszy Programista PHP

LoVo S.A.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

  • 2008 Rok założenia firmy

  • http://www.lovo.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

Zadania:

projektowanie, wytwarzanie oraz testy wytworzonego oprogramowania

Wymagania:

Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku programisty
Doświadczenie w pracy w zespołach programistycznych i nad dużymi projektami
Bardzo dobra znajomość języka PHP i object-oriented programming
Znajomość któregoś frameworka MVC i wzorców projektowych
Znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych (PostgreSQL)
Umiejętność testowania kodu
Umiejętność prowadzenie dokumentacji projektowej
Znajomość języka angielskiego
Dodatkowymi atutami będzie znajomość metodyki SCRUM oraz specyfiki branży telekomunikacyjnej

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
Pakiety dodatkowe (m. in. Multisport, Benefit)
Przyjazną atmosferę pracy w zespole młodych, wysoko wykwalifikowanych ludzi
Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie, bazującej na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych

Metodologia pracy

Oferujemy

  • karta Benefit Multisport

O LoVo S.A.

Podstawową działalnością Spółek z grupy LoVo jest świadczenie usług telekomunikacyjnych w zakresie połączeń telefonicznych i dostępu do Internetu. LoVo posiada wieloletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej świadcząc usługi dla operatorów, resellerów oraz klientów biznesowych. LoVo to jedna z niewielu sieci telekomunikacyjnych specjalizujących się w profesjonalnych usługach dla rynku hurtowego.