Java Developer

Spring Software Sp. z o.o.

6 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

Naszym klientem jest firma działająca zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii. Specjalizacją naszego klienta jest dostarczanie autorskich rozwiązań, ich optymalizacja oraz wsparcie procesów biznesowych dużych korporacji zarówno w Polsce jak i w UE.

Lokalizacja: Warszawa (Bemowo) Rodzaj umowy: Umowa o pracę lub B2B

Czas trwania umowy: na czas nieokreślony, preferowana długofalowa współpraca

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie i rozwijanie aplikacji opartych na technologii Java/JEE
  • Realizacja bieżących zadań developerskich wynikających z planu projektu
  • Współpraca z innymi zespołami w procesie wytwarzania oprogramowania
  • Raportowanie realizowanych zadań
Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu w Java/JEE (min. 1-2 lata)
  • Dobra znajomość technologii webowych
  • Doświadczenie w pracy z systemami bazodanowymi typu MySQL, Oracle DB
  • Umiejętności pracy w środowisku Linux – środowiska serwerowe i stacje klienckie
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki płacowe
  • Czynne uczestnictwo w innowacyjnych projektach, możliwość awansu zawodowego
  • Szkolenia
  • Stabilną i długofalową współpracę
  • Młody i zaangażowany w swoją pracę zespół