Manager Projektów IT

Talent Partners

Dla naszego Klienta - stabilnej, renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT z siedzibą w Bielsku-Białej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. MIT/142/15
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Wymagania

Najważniejsze obowiązki:
• administracja projektami informatycznymi,
• uczestnictwo we wdrożeniu metodyki projektowej w organizacji,
• prowadzenie dokumentacji projektów,
• raportowanie przebiegu projektów,
• przygotowywanie dokumentacji odbiorowej w przypadku realizacji prac przez podmiot zewnętrzny,
• przestrzeganie realizowania projektu zgodnie z metodyką. Wymagania:
• min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w zarządzaniu lub administrowaniu projektami IT,
• praktyczna znajomość przynajmniej jednej metodyki projektowej,
• znajomość jęz. angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację, redagowanie pism, pracę z dokumentacją techniczną,
• samodzielność,
• komunikatywność,
• umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:
• znajomość i doświadczenie w pracy ze SCRUM,
• praktyczna znajomość MS Project oraz JIRA.

Oferujemy:
• współudział w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań IT,
• pracę w firmie informatycznej o ugruntowanej pozycji na rynku,
• istotny wpływ na działanie organizacji,
• umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną (opcja na zasadzie współpracy z ekspertem w niepełnym wymiarze).

Metodologia pracy

O Talent Partners

- SKUTECZNA REKRUTACJA - CIEKAWE OFERTY PRACY